mojeauto.pl > autogaleria > testy samochodów > Testy mojeauto.pl: Alfa Romeo Giulietta

Testy mojeauto.pl: Alfa Romeo Giulietta

2010-11-03

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta
Cena podstawowa już od: 78 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Tematy w galerii: Alfa Romeo Alfa Romeo Giulietta

Podobne:

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio na L.A. Au...

Testy samochodów 2016-11-17

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Testy samochodów 2016-11-16

Komentuj:

~radush 2011-12-07

Giulietta to jeden z najpiękniejszych samochodów w swojej klasie. Jest to bardzo udana przedstawicielka pięknego, włoskiego stylu. Ciekawie zarysowane nadwozie, dobrze dopracowane detale. Jednym słowem od strony wizualnej tak jak i technicznej nie brakuje jej niczego.

Fiatmaniak 2011-11-25

Zdjęcia ładne ale tego co mi się najbardziej podoba w alfie Giulietta i w MiTo na nich nie widać:) Systemy DNA i Q2 to jest prawdziwe cudo w tych autach. Układ Q2 zmniejsza podsterowność auta, poprawia stabilność prowadzenia i zwiększa bezpieczeństwo w zakrętach. System DNA wpływa na sposób funkcjonowania silnika, układ hamulcowy i kierowniczy, zawieszenie i skrzynię biegów, pozwalając na trzy różne tryby zachowania pojazdu, w zależności od stylu najbardziej odpowiedniego do warunków i potrzeb kierowcy: sportowy (Dynamic), miejski (Normal) i tryb pełnego bezpieczeństwa nawet przy niskiej przyczepności (All Weather). Te systemy powinny być opisane pod każdym zdjęciem ponieważ są wielkim plusem Alfy.

Fiatmaniak 2011-11-25

Zdjęcia ładne ale tego co mi się najbardziej podoba w alfie Giulietta i w MiTo na nich nie widać:) Systemy DNA i Q2 to jest prawdziwe cudo w tych autach. Układ Q2 zmniejsza podsterowność auta, poprawia stabilność prowadzenia i zwiększa bezpiecze

~sdf 2010-11-04

Ładne zdjęcia ładnego samochodu. Jedynie foty wnętrz do poprawki - kadry przypadkowe, słaba ostrość, widoczne drobiny kurzu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!