mojeauto.pl > autogaleria > inne > Autostradowa Obwodnica Wrocławia - węzeł Południe - węzeł Lotnisko

Autostradowa Obwodnica Wrocławia - węzeł Południe - węzeł Lotnisko

2011-05-05

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A8
Audi A8
Cena podstawowa już od: 412 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.

Podobne:

Audi A8 2018

Inne 2017-07-11

Komentuj:

~JESTEM 2011-08-31

JESTEM PEŁEN ZAZDROŚCI JAKO KIEROWCA Z ZADUPIA WSCHODNIEJ POLSKI,ŻE WROCŁAW POSTARAŁ SIĘ WYBIĆ NA CZOŁÓWKĘ W INWESTYCJACH DROGOWYCH, CO BY NIE MÓWIĆ O PANU PREZYDENCIE DUDKIEWICZU,JEST WIELKIM MANAGEREM: AUTOSTRADOWA OBWODNICA, STADION NA EURO,MEGA KASA POZYSKANA Z UE!!LUBLIN DWA RAZY MNIEJSZE MIASTO OD WROCŁAWIA,MA DECYDENTÓW GORSZYCH NIŻ MAŁY ZAMOŚĆ, LIDER W UNIJNYCH INWESTYCJACH W REGIONIE!!WSTYDŹCIE SIĘ NIEROBY Z LUBELSKICH WŁADZ!PRUSZKOWSKI I WASILEWSKI NA POHYBEL WAM OSZOŁOMY I NISZCICIELE MAISTA!!!

~PC 2011-07-03

Dlaczego jest nieczynny zjazd z A4 na A8 w węźle Południe?

~Marcin z Lublina 2011-05-13

dwa razy do roku jeżdżę przez Wrocław. Oznakowanie kierunków na Warszawę i Piotrków pozostawia wiele do życzenia. Przecież DK8 biegnie przez Piotrków i Warszawę, jak na razie na zdjęciach z AOW nie widziałem nazw tych miejscowości na kierunkowskazach. Ciekaw jestem czy kierują się drogowcy z drogowcy z GDDKiA, gdy umieszczają na tablicy AOW Poznań i Bydgoszcz (S5) a pomijają Piotrków i Warszawę (o Białymstoku już nie wspomnę) (S8). Totalny brak konsekwencji i wg. mnie również kompetencji. Nie jestem zawodowym kierowcą, za to dość uważnie patrzę na znaki, ale to co się wyprawia na niektórych odcinkach DK , A i S woła o pomstę do nieba. Będzie jeden wielki wstyd na EURO 2012. Tym bardziej, że Wrocław ma być w grupie z Warszawą!

~Greg 2011-05-06

do mL: od początku ten odcinek jest traktowany jako S-8. Ale to jest tak krótki kawałek, że zanim się zorientujesz, to już jesteś na A-8. Do tego S-ki będą z pewnością bezpłatne. do aligator: Od samego początku AOW rodzi się w bólach. Ból mieszkańców i władz miasta związany z uciążliwością tranzytu i ruchu podmiejskiego oraz ból 'warszawki' że jakim prawem Wrocław ma a Warszawa jeszcze nie. Dobrze, że oddają powoli poszczególne odcinki. Uzupełnieniem będzie budowana również obwodnica południowo-wschodnia oraz odcinek S-8 od Psiego Pola do Sycowa. Razem (AOW czyli A-8 + S-8 + obwodnica Oleśnicy) zrobią duuuużo dobrego, w tym dobre wrażenie na gościach Dolnego Śląska Ech gdyby tak jeszcze S-5...

~aligator 2011-05-06

cieszy mnie każdy km nowej drogi w PL ale jednocześnie wkurza te : 3.3km , 5, 7km, 12.1km ...itp .Kiedy wreszcie doczekamy się jednej drogi od A do Z ??? ( z wyjatkiem Zgorzelec-Krzyżowa)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Proace w nowej wersji
Toyota Proace w nowej wersji
Toyota prezentuje model Proace w kolejnej wersji. Tym razem jest to praktyczna izoterma.