mojeauto.pl > autogaleria > samochody - katalog > BMW Seria 5 Granturismo

BMW Seria 5 Granturismo

2009-05-22

Sprawdź dostępne konfiguracje:

BMW Seria 5
BMW Seria 5
Cena podstawowa już od: 199 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW Seria 5 Wszystko o BMW
Tematy w galerii: BMW BMW Seria 5

Podobne:

BMW M5 2018

Samochody - katalog 2018-01-05

BMW i8 Roadster

Samochody - katalog 2017-12-04

Komentuj:

~serek 2010-07-22

kupiłem GT i powiem Wam jedno REWELACJA!!! Tył auta faktycznie odbiega od dotychczasowych standardów BMW ale jadąc nie widzę go. Środek to poezja, czyli seria 7!!! Silnik 3.o diesel to uznany majstersztk a zawieszenie ze zmiennymi charakterystykami to arcydzieło. Aha i jeszcze jedno...bardzo mało ich na drodze:)

~Rafał 2009-06-21

Świetnie, wypowiedzieli się użytkownicy fiatów 126p. Najpierw zrozumcie historie i prestiż marki BMW a potem się wypowiadajcie. Autor tego tematu dobrze napisał, głęboko wierzę że piątka GT odniesie sukces, jest świetnie spasowana dużo w niej nowych funkcji, może i trochę odbiega od starej tradycji Monachijskiego koncernu, ale jak wiemy z historii BMW już kilka razy dobrze na tym wyszła. Najbardziej mnie zainspirowało wnętrze nowej serii 5, w nocy jest rewelacyjny efekt podświetlenia. Nowi nabywcy tego modelu będą tradycyjnymi fanami tej marki, ludzie którzy wiedzą jak korzystać z życia, lubiący wygodę, luksus, bezpieczeństwo i wybicie się z tłumu. A gdy inni zobaczą ten samochód na ulicy zrozumie że właściciel to człowiek nie tylko z bardzo zasobnym portfelem, ale i również człowiek z klasą.

~jf 2009-05-28

Ten tył to jedna wielka porażka. Jakby ktoś parapet nałożył. Czy oni w tym całym BMW tego nie widzą. Masakra...!!!

~bmwfan 2009-05-28

ależ to brzydkie!!!! jak można pisać, że sukces wisi w powietrzu, ten tył jest KOSZMARNY!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla w wersji sedan dołącza do pokazanych niedawno hatchbacka i kombi Touring Sports. Po raz pierwszy sedan będzie dostępny jako hybryda.