mojeauto.pl > autogaleria > testy samochodów > Testy mojeauto.pl: Alfa Romeo Giulietta

Testy mojeauto.pl: Alfa Romeo Giulietta

2010-11-03

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta
Cena podstawowa już od: 78 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Tematy w galerii: Alfa Romeo Alfa Romeo Giulietta

Podobne:

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio na L.A. Au...

Testy samochodów 2016-11-17

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Testy samochodów 2016-11-16

Komentuj:

~radush 2011-12-07

Giulietta to jeden z najpiękniejszych samochodów w swojej klasie. Jest to bardzo udana przedstawicielka pięknego, włoskiego stylu. Ciekawie zarysowane nadwozie, dobrze dopracowane detale. Jednym słowem od strony wizualnej tak jak i technicznej nie brakuje jej niczego.

Fiatmaniak 2011-11-25

Zdjęcia ładne ale tego co mi się najbardziej podoba w alfie Giulietta i w MiTo na nich nie widać:) Systemy DNA i Q2 to jest prawdziwe cudo w tych autach. Układ Q2 zmniejsza podsterowność auta, poprawia stabilność prowadzenia i zwiększa bezpieczeństwo w zakrętach. System DNA wpływa na sposób funkcjonowania silnika, układ hamulcowy i kierowniczy, zawieszenie i skrzynię biegów, pozwalając na trzy różne tryby zachowania pojazdu, w zależności od stylu najbardziej odpowiedniego do warunków i potrzeb kierowcy: sportowy (Dynamic), miejski (Normal) i tryb pełnego bezpieczeństwa nawet przy niskiej przyczepności (All Weather). Te systemy powinny być opisane pod każdym zdjęciem ponieważ są wielkim plusem Alfy.

Fiatmaniak 2011-11-25

Zdjęcia ładne ale tego co mi się najbardziej podoba w alfie Giulietta i w MiTo na nich nie widać:) Systemy DNA i Q2 to jest prawdziwe cudo w tych autach. Układ Q2 zmniejsza podsterowność auta, poprawia stabilność prowadzenia i zwiększa bezpiecze

~sdf 2010-11-04

Ładne zdjęcia ładnego samochodu. Jedynie foty wnętrz do poprawki - kadry przypadkowe, słaba ostrość, widoczne drobiny kurzu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Zaśnieżony podjazd stanowi nie lada wyzwanie dla kierowców. Radzimy, jak zwiększyć swoje szanse na ruszenie pod górę na śniegu.